DOVOLENÁ 13. - 28. 7. 2024. Vaše dotazy a objednávky budu řešit po návratu, díky za strpení. Užijte si čas prázdnin, nevšedních zážitků a odpočinku!

Terapeutická sezení

PODPOŘÍM VÁS V SEBEPŘIJETÍ A BUDU VAŠÍM PRŮVODCEM NA CESTĚ KE ZMĚNĚ.

Pokud nechcete využít Bachovy květové terapie, ale hledáte pomoc
v podobě terapeutické konzultace, jsem tu pro vás. Společně se můžeme podívat na témata, která vám brání žít spokojený život.

(Psycho) terapeutický rozhovor je od toho běžného, mezilidského, přátelského… odlišný v tom, že vy jste ti, kteří určují jeho směr a intenzitu a já vám naslouchám. Naslouchám i mezi řádky, vnímám vaši energii a načítám originalitu vašeho životního příběhu. A mohu vám být prospěšná právě tím, že si všímám detailů a současně celého kontextu vaší životní situace, ve které se nacházíte a ve které se třeba zrovna ztrácíte či si s ní nevíte rady. Mohu tak nabídnout otázky, které si sami nepokládáte, můžeme se společně dotknout citlivých či intimních témat, která v běžné konverzaci neotevíráme, jakkoliv jsou pro nás často zásadní. V rámci takového setkání často dochází k užitečným uvědoměním, “aha” momentům. 

Nabízím vám bezpečný prostor, diskrétnost, empatii, podporu. Nebudu vás posuzovat či hodnotit, ale podpořím vás v sebepřijetí a budu vaším průvodcem na cestě ke změně toho, co toužíte změnit.

Na první schůzce si ujasníme, kudy se naše společná práce může odvíjet a jak často je pro vás prospěšné se setkat. Intervaly mezi sezeními jsou různé a odvíjí se od vašich potřeb. Většinou bývá vhodné sezení opakovat po 3, maximálně 4 týdnech.
Může jít samozřejmě i o jednorázovou konzultaci, kdy si o svých těžkostech chcete promluvit s někým nezaujatým a k vaší spokojenosti vám stačí jedno setkání. 

V práci s klienty využívám a kombinuji techniky, jež jsem si osvojila v rámci sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku (výcvik v psychoterapii typu SUR) a průběžně získala letitou praxí s dětskými i dospělými klienty a vlastním seberozvojem a kontinuálním sebevzděláváním.

Konzultace probíhají osobně v Hradci Králové, stejně efektivně lze pracovat i on-line formou přes kameru.
I v případě terapeutické konzultace platí, že nenahrazuje odbornou  lékařskou péči.

Máte zájem o setkání se mnou?