Co o mně a Bachově terapii lidé říkají

“Najednou jsem na sebe přestala tlačit. Došlo mi, že nemusím být stoprocentní. Že můžu říct Ne, když to tak cítím. A už to tak i dělám, hlavně doma! Je to pro mě ohromná úleva.”

Od dvou let syna jsme ve fázi vyšetřování PAS. Dost nás trápil neklid, velmi časté výbuchy vzteku, veliký problém s porozuměním a s mluvením. Zkoušela jsem různé rybí oleje, neurotresku, doplňky stravy… Až mi jednou naše paní logopedka doporučila Petru a její Bachovky. Přiznám se, že jsem nečekala žádný zázrak. Ale zkusit jsem to určitě chtěla. A on se ten zázrak stal! Už po jednom měsíci jsme měli velmi viditelné výsledky a to takové, že to pozorovalo i okolí! Nyní máme teprve druhé balení esencí a syn je milionový! Je mnohem hodnější, klidnější, mazlí se, ukazuje prstem, sám si dokáže hrát. A hraje si i s ostatními! Porozumění je o 100% lepší a co se týče řeči, tak už cíleně používá několik slov, krásně opakuje a učí se další a další slova. 
Takže opravdu velmi doporučuji! Za nás určitě nejlepší investice! 
Navíc Petra je moc milá a vždy maximálně vyjde vstříc. Moc za vše děkujeme a určitě budeme dál pokračovat!

Lenka, Hradec Králové 

Děkuju Vám, paní Petro, za vaši podporu a terapii, Bachovky na míru pomohly zcela odstranit Maxíkovy dlouhodobé problémy a velmi pozitivně zapůsobily i na moje emoce a psychickou pohodu.
Děkujeme vám za vše, za vaši moudrost, nadhled a praktické zkušenosti, za podporu v krizové situaci.

Marcela a Max

Odjakživa jsem si říkal, jaký jsem chlap, jak všechno vydržím, jak mám ve svém životě pořádek. Je mi jasné, že u každého člověka se někdy stane něco, co ho posadí na zadek a neví, co s tím. Nejsem výjimka. Když mě doběhl souhrn situací, stav, se kterým si má mysl už neporadila, nezbylo mi nic jiného — sáhl jsem, jako každý správný moderní člověk, po lécích. Ty zpočátku zabraly a částečně dostaly pod kontrolu moje panické ataky a strachy. Nicméně po nějaké době užívání jsem zjistil, že tohle asi není řešení pro mě. Přišel jsem si najednou jako zavřený v akváriu, s pocitem, že normální život je tam venku, za sklem. Léky jsem vysadil a — nastal nepřekvapivý a opětovný sešup z kopce dolů. Hledal jsem tedy varianty pomoci a začal Bachovými esencemi Rescue Remedy Night, na radu od Petry Suché, které tímto děkuji. A překvapivě jsem se začal zase škrábat nahoru.
S Petrou se výborně povídá, má přesnou a rychlou reakci na vámi sdělené informace /problémy/, prostě člověk na svém místě. Petra vyslechne — namíchá esence — pomůže. Co víc si může člověk přát. Na základě rozhovoru s ní zjistíte, že tak trošku víte, co je špatně. A právě kombinace rozhovorů, konzultací, a vybraných kapek, způsobí, že sami povytáhnete na světlo, co je třeba. A začnete s tím pracovat. Takže, když to shrnu, i já, člověk veskrze neéterický a velmi zaměřený na fakta, musím říct ještě jednou — díky, pomohlo to.
 

Zdenek, Hradec Králové

Milá paní Suchá, děkuju za bachovky pro dceru, fakt jí pomohly. Konečně má obličej bez těch velikých boláků, kterých se nemohla zbavit. Určitě chce kapat dál, už po druhé lahvičce se to začalo měnit. Jsem ráda, že jste jí to vysvětlila a podržela ji, aby se nevzdala. A hlavní nakonec je, že přestala být smutná a já vlastně taky. Děkujeme obě.

Mirka, Praha

Chci Ti, Petro, moc poděkovat, Tvoje rozmazlovací bachovky nesou ovoce. Moje strachy, obavy mizí…, moje sebevědomí a odvaha roste (při vyjednávání, cestování, oslovování apod.). A hranice se pevně rýsují…

Katka Hanáková, Praha