DOVOLENÁ 13. - 28. 7. 2024. Vaše dotazy a objednávky budu řešit po návratu, díky za strpení. Užijte si čas prázdnin, nevšedních zážitků a odpočinku!

Kdo jsem

Vnímám vaši jedinečnost a kvality,
na které občas na své životní cestě zapomenete

Jsem Petra. 

Dcera, sestra, partnerka, máma. 

Jsem žena. Přítelkyně a kamarádka. Jsem důvěrná i otevřená.

Obdivuji se ženám a jejich síle měnit sebe a svět kolem sebe. Dnes a denně objevuju potenciál, energii a sounáležitost žen, jejichž blízkost mi v mém zralém věku dělá dobře. Jsem narozena ve znamení Lvice, ale už dávno ne tou, která si na večírku, obklopena muži, stačí sama. Naopak. Jsem vděčná, když na své cestě potkám ženu, spřízněnou duši, se kterou vzájemně rezonujeme. Vnímám to vlastně jako malý zázrak.

Zraju (si) jako víno v barikovém sudu, miluju samotu, čas sama se sebou a pocit být zanořena do své vnitřní krajiny.

Jsem jedna z vás. 

Pracuju, pečuju, sdílím dobré i zlé se svým drahým mužem, inspiruju se a učím od svých dětí, od našeho psa, od lidí, kteří mi do života vstupují v nejrůznějších rolích a dávají mi vytrvale lekce o tom, kdo vlastně jsem. 

Tvořím. Neumím šít a nejspíš ani malovat, ale jsem kreativní bytost. Svoje srdce a potřebu sebevyjádření dávám nejraději do psaných slov.

petra-sucha-z-ceho-vychazim

Jsem poeta. Ráda píšu o tom, co vidím, co cítím. Verše i povídky o  tom, co se mě dotýká, třebas to druzí nemusí vidět. Tvořím příběhy, které se staly, příběhy, které by se mohly stát. A často taky píšu, aniž bych svá slova zaznamenávala. To potom vypadá, že lenoším a nadělám nic. Omyl! Tohle zevlování totiž potřebuju k životu stejně jako slunce.

Raduju se i smutním. Směju se i pláču. A jsem šťastná, když se mi daří žít život takový, jaký si přeju. Život ve vnitřní harmonii, obklopena laskavými lidmi, svojí rodinou, těmi, se kterými souzním. Cítím vděk, když tyto bytosti do mého života přichází a vzájemně se obohacujeme.

petrasucha-o-mne

Jsem “Ta, co naslouchá”, volali by na mě nejspíš v prérii indiánskou přezdívkou…

Ta, co naslouchá a slyší.

Slyším, po čem vaše duše teskní, když si s vámi povídám. 

Citlivě otevírám prostor ke sdílení toho, o čem potřebujete mluvit.

Vnímám vaši jedinečnost a kvality, na které občas na své životní cestě zapomenete.

Udržuju bezpečí.

Inspiruju vás.

Ptám se, když mi dáte svolení. Ptám se tak, že hledání vaší odpovědi na otázku má potenciál dozvědět se o sobě více. Potenciál uzdravit to, co má být uzdraveno, abyste mohli žít spokojenější život.

A Bachovy květové esence jsou přesně tím jemným a zároveň účinným pomocníkem na cestě ke změně

Bachova terapie je pro mne totiž další takový malý zázrak, který se mi před pár lety otevřel…

Ráda pomohu i vám, podívejte se, co o mně a mé práci říkají klienti