DOVOLENÁ 13. - 28. 7. 2024. Vaše dotazy a objednávky budu řešit po návratu, díky za strpení. Užijte si čas prázdnin, nevšedních zážitků a odpočinku!

Autorské psaní

je-li pro mne něco opravdu oním “být ve FLOW”, pak je to chvíle, kdy sedím a píšu… 

Psát — ve smyslu kreativně se vyjadřovat, dávat do slov své emoce, prožitky, svůj niterný svět — jsem začala na střední škole. Popsala jsem sešity básněmi, úvahami o bytí a nebytí, o lásce, psala jsem krátké povídky o melancholii podzimu a osamělosti ženy, ve kterou jsem se sama z dívky proměňovala. Měla jsem na internátě dívčí školy přezdívku Poeta. Nebránila jsem se jí. Já totiž poetou byla a stále jsem…
Miluji slova, český jazyk a jeho rozmanitý výrazový rejstřík. Miluji zavřít se do své ulity a nechat mnou protékat myšlenky, rodící se příběh. Miluji vnímat svoje pocity a prostřednictvím slov je klást na papír jako malíř pokládá barvy na plátno…
Vyprávět příběh, který se mi rodí v hlavě, který byl na začátku jen drobnou myšlenkou, jenž uvolnila stavidla a dala řece příběhu prostor…, to je moje bytí ve flow… 

Práce s Bachovými květovými esencemi mi současně otevřely nový prostor pro témata, o nichž mne baví psát. Na lidských příbězích, které ke mně díky terapeutické činnosti přichází, mohu v textu demonstrovat účinky esencí, seznamovat čtenáře s tím, co přírodní, resp. vibrační medicína umí. Velmi si vážím možnosti publikovat své tematické články v časopisech Souzním, Pravý domácí časopis, Meduňka.

A jelikož má vášeň pro psaní povídek je od středoškolských let stále živá, nabízím i tento formát. Aktuálně své texty publikuji zde, na mém webu v sekci Blog.
Chcete-li se začíst do mých autorských povídek, srdečně vás pak zvu k mé knize Vesmír ve sprše /nakl. No Limits, 2019/. Ponořte se do jedenácti povídek, ve kterých vyprávím hořkosladké příběhy o ženách v nejrůznějších životních rolích a situacích, příběhy, ve kterých se najdete vy sami, ať jste žena nebo muž. To vám slibuji!

V případě zájmu o mé texty, ať už s tématikou “emoce & Bachovy esence” či autorské povídky, sloupky a jiné,  jsem otevřena spolupráci a bude mi potěšením! 

 

Máte zájem o mé texty?