DOVOLENÁ 13. - 28. 7. 2024. Vaše dotazy a objednávky budu řešit po návratu, díky za strpení. Užijte si čas prázdnin, nevšedních zážitků a odpočinku!

Vysněný web

Moje cesta k vlastnímu webu trvala poměrně dlouho. Od myšlenky k činu utekl dobrý jeden rok, kdy jsem se nejspíš jen ladila na to, co má přijít. Ovšem když jsem pak objevila Štěpánku, byla to spanilá a celkem i svižná jízda!
Setkání s ní pro mne bylo jedno z těch zásadních a nej v tomto roce. Nějaký čas jsem pokukovala po tvůrcích webů, dokonce jsem vznesla v éteru dotaz na spolupráci a dostala nemálo nabídek od profesionálek i osobních doporučeni. Ale ne. Necítila jsem, že jsem “připravená jít do akce”. A pak jsem si po nějaké době mimoděk přečetla recenzi a pochvalná slova na službu Štěpánky Voborníkové, mrkla zběžně na její práci a bez rozmyslu, intuitivně ji oslovila. A stalo se.
Budovaly jsme spolu web na zelené louce; zpětně si uvědomuju, že jsem opravdu neměla konkrétní vize, že až s ní jsem vážně nahlédla na celé téma. A s důvěrou se nechala unášet našimi rozhovory, při kterých jsem si defacto prvně začala třídit myšlenky a tvořit představy o tom, jaký web chci. A právě v tom byla Štěpánka pro mě úplně to nejvíc. Byla mi skvělým koučem. Svojí empatií, trpělivostí, znalostmi oboru, velikou praktičností mne dovedně vedla od A až do finálního Z.
Ta cesta s ní mě děsně bavila. Bylo to tvůrčí, místy napínavé, vždy do posledního detailu propracované. Nádherná práce! Štěpánka je profesionálka s empatií, spolehlivá, kreativní, mající vždy po ruce různá řešení. Mám za to, že svojí práci dává 120%. Je ochotná sdílet svoje zkušenosti a pro váš web udělá maximum. Je to srdcařka každým coulem a vašemu webu vtiskne esenci Vás samotné. Co víc si přát?! Tohle je můj výsledný pocit…
Je mi stále velikým rádcem i teď, když už mám svůj web hrdě ve svém držení, a volám svoje “Mayday!“
A tak — hledáte-li parťačku na cestě k Vašemu snovému webu — se Štěpánkou cíl neminete.